As Ünsallar Oto Kurtarma ve Yol Yardım Hizmetleri | Kızılcahamam / ANKARA
Oto Kurtarma, Çekici ve Taşıma
Kızılcahamam / ANKARA
Binek Oto Çekici ve Taşıma Hizmetleri

oto kurtarma, çekici

As ünsallar Oto Kurtarma, özel yada ticari maksat binek araçlarınızı Türkiye'nin istediğiniz yerine taşıyabilme imkanına sahip olup, taşıma kaskosu ile de müşterilerini güvence altına almaktadır.

Firmamız 1982 yılından bu yana Ankara Kızılcahamam Merkez olarak Ankara Gerede arası D750 karayolu üzerinde, Kızılcahamam, Kazan, Çamlıdere, Güvem, Çerkeş, Akyarma, Azaphane, Kargasekmez, Çamkoru, Akdoğan, Işık Dağı, Pazar bölgelerinde 7 gün 24 saat hizmetini devam ettirmektedir.

Filomuzdaki çift katlı ve tek katlı kurtarma araçlarımız ile en kısa sürede sizlere hizmet vermekteyiz. Binek oto taşıma ve çekici hizmetlerimiz için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Galeri / Binek Oto Çekici ve Taşıma

Binek Oto Kurtarma Hizmetleri

oto kurtarma, çekici

Firmamızın bünyesindeki tecrübeli çalışanları ile binek araçlarınızı kurtarma hizmetini 7 gün / 24 saat vermektedir. Kurtarılan araçlarınıza taşıma ve çekici hizmetini sizin dilediğiniz bir noktaya yada firmamızın anlaşmalı çalıştığı servislere yönlendirmektedir. Firmamız Ankara Kızılcahamam bölgesinde sektöründeki en büyük firmalardan olup hizmetini 1982 yılından bu yana vermektedir.

Her geçen yıl kurtarmada ve taşımada kullandığımız araç filomuzu yenileyerek TEM Otoyolu şubemiz ile TEM Otoyolu, Gerede, Cankurtaran, Tatlak mevkii, Çamlıdere Gişeleri, Pelitçik, Peçenek, Kabalak Dinlenme Tesisleri, Kızılcahamam Güdül Gişeleri, Güdül, Yeşilöz, Çeltikçi, Moil Benzin İstasyonu, Ankara gişeleri bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

As Ünsallar Oto Kurtarma olarak anlaşmalı çalıştığımız bir çok asistans firması ile hizmetimizi sürdürmekteyiz. Anlaşmalı çalıştığımız firmaları öğrenmek için referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Binek oto taşıma ve çekici hizmetlerimiz için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Galeri / Binek Oto Kurtama

Ağır Ticari Çekici ve Taşıma Hizmetleri

oto kurtarma, çekici

As ünsallar Oto Kurtarma, özel maksat, ağır ticari yada hafif ticari her türlü aracınızı taşıyabilme veya çekebilme imkanına sahip olup, taşıma kaskosu ile de müşterilerini güvence altına almaktadır. Firmamız çalışmalarını herbiri sektöründe saygın olan bir çok firma ile anlaşmalı olarak yapmaktadır.

Her geçen yıl kurtarmada ve taşımada kullandığımız araç filomuzu yenileyerek TEM Otoyolu şubemiz ile TEM Otoyolu, Gerede, Cankurtaran, Tatlak mevkii, Çamlıdere Gişeleri, Pelitçik, Peçenek, Kabalak Dinlenme Tesisleri, Kızılcahamam Güdül Gişeleri, Güdül, Yeşilöz, Çeltikçi, Moil Benzin İstasyonu, Ankara gişeleri bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Her geçen yıl kurtarmada ve taşımada kullandığımız araç filomuzu yenilemekte ve sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaya devam etmekteyiz. Ağır yada hafif ticari araç çekim hizmetlerimize ait galeriyi ziyaret edebilirsiniz.

 

Galeri / Ağır Ticari Araç Çekici - Taşıma

Ağır Ticari Kurtarma Hizmetleri

oto kurtarma, çekici

Firmamız, özel maksat, ağır ticari yada hafif ticari her türlü aracınızı kurtarma imkanına sahip olup, taşıma kaskosu ile de müşterilerini güvence altına almaktadır.

Firmamız vinç hizmetleri de dahil olmak üzere bir çok yeni aracı ile her türlü kurtarma hizmetini verebilmektedir. Çalışmalarını herbiri sektöründe saygın olan bir çok firma ile anlaşmalı olarak yapmaktadır.

Anlaşmalı çalıştığımız firmaları öğrenmek için referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ağır yada hafif ticari araç kurtarma hizmetlerimize ait galeriyi ziyaret edebilirsiniz.

 

Galeri / Ağır Ticari Araç Kurtarma

Vinç Hizmetleri

mobil vinç

Firmamız beraber çalıştığı çözüm ortaklarıyla Kızılcahamam bölgesinde ağır makina montajları, proje bazlı işler, çelik konstrüksiyon montajı, şantiye/saha işleri ağır yük yükleme/indirme, ağır tonajlı araçların kurtarılması ve benzer ağır işlerde iş güvenliği öncelikli olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Vinç kiralama ve anlık vinç hizmetlerini firmamızın bulunduğu konum itibariyle Kızılcahamam bölgesinde sunmaktayız.

 

Ömrünü Tamamlamış Hurda Araç Teslim Yeri Hizmetleri

Ömrünü Tamamlamış Hurda Araç Teslim Yeri Hizmetleri

Çevre ve Orman Bakanlığı'ndan 30 Aralık 2009 tarihinde 27448 sayılı ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ ARAÇLARIN KONTROLÜ HAKKINDA YÖNETMELİK yayımlanmıştır.

Bu yönetmelik gereği ömrünü tamamlamış hurda araç sahipleri araçlarını yönetmelikteki 12. maddeye uygun olarak teslim etmek ve 13. maddeye göre aracı teslim alandan ilgili belgeleri almakla yükümlüdür.

Firmamız Kızılcahamam/ANKARA bölgesinde ömrünü tamamlamış hurda araçlarınızı teslim alıp geçici depolama hizmetini vermektedir. Kızılcahamam sanayi mevkiindeki depolama bölgemizde hurda araçların yanısıra, kazalı araç ve pert araçlarınızı teslim alabilmekteyiz.

ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ ARAÇLAR (ÖTA) olarak bilinen yönetmelik gereği Kızılcahamam/ANKARA bölgesinde;

  • Hurda araç teslim yeri
  • Kazalı araç teslim yeri
  • Pert araç teslim yeri
  • Geçici depolama yeri

olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

As Ünsallar Oto Kurtama
Kızılcahamam/ANKARA

İletişim için tıklayınız

Devamı...

Yol Yardım Hizmetleri

yol yardım

As ünsallar Oto Kurtarma 7 gün / 24 saat acil tamir hizmeti, lastik değişim hizmeti ve araç yakıt ikmal hizmeti verebilmektedir.

Firmamız Kızılcahamam / Ankara bölgesinde oto kurtarma, oto çekici, oto taşıma ve yol yardım hizmetleri vermektedir. Ankara Kızılcahamam Merkez olarak Ankara Gerede arası D750 karayolu üzerindeki Kızılcahamam, Kazan, Çamlıdere, Güvem, Çerkeş, Akyarma, Azaphane, Kargasekmez, Çamkoru, Akdoğan, Işık Dağı, Pazar bölgelerinde hizmet vermekteyiz. TEM Otoyolu Şube olarak TEM otoyolu üzerindeki Gerede, Cankurtaran (Ankara 90.Km), Tatlak mevkii (Ankara 80.Km), Çamlıdere Gişeleri (Ankara 70.Km), Pelitçik, Peçenek, Kabalak Dinlenme Tesisleri, Kızılcahamam Güdül Gişeleri (Ankara 60.Km), Güdül, Yeşilöz, Çeltikçi, Moil Benzin İstasyonu (Ankara 40.Km), Ankara gişeleri bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

1982'den bugüne edindiği tecrübeyle hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Yediemin Otopark Hizmetleri

yediemin otoparkAs ünsallar Oto Kurtarma olarak açık ve kapalı alanlarda binek oto, hafif ticari yada ağır ticari araçların yediemin otopark hizmetini verebilmekteyiz.

Park alanlarımız 7 gün / 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenmektedir.

Hava Durumu

ANKARA

ANKARA

İSTANBUL

ISTANBUL

BOLU

BOLU

Bu web sitesi As Ünsallar Oto Kurtarma tarafından tasarlanmıştır. Her hakkı saklıdır. 2014 ©